Регуларен Хост план

7,750.00 ден

Disk Quota (MB)…………………………10240 (10 GB)
Месечен Bandwidth (MB)………Неограничено
Паркиран домен………………………………………………5
Под домен………………………………..Неограничено
Max FTP Сметки………………………………………………..5
Max Email Сметки…………………………………………..15
Max Квота за Email Адреси (MB)……………..256
Max Email Листи……………………………………………….3
Max Датабази……………………………………………………5
CGI/1.1 Пристап…………………………………………….ДА
PHP……………………………………………..7.0; 7.1; 7.2; 7.3
MySQL…………………………………………….5.5.5-10.3.16
cPanel……………………………………………………………….ДА
Бесплатен домен………………………………………….ДА

Опис

Хостинг план кој може да обезбеди сериозна поддршка и ресурси за хостирање на 5 веб сајтови за вашата компанија, ваши различни дејности или ваши соработници.

Добивате 10GB простор, со неограничен bandwidth сообраќај и 15 службени електронски сандачиња.

Со овој пакет добивате бесплатен .mk домен за првата година.

 

 

Дополнителни информации

Годишно

Цената се плаќа за првата година. За секоја наредна година овој Хост план се обновува

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Регуларен Хост план”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll to top