Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 

Во рамки на денешната свечена седница на Советот на Општина Делчево градоначалникот на Општина Делчево г-дин Дарко Шехтански се обрати пред присутните во Спомен домот АСНОМ.

 Во продолжение целосно го пренесуваме неговиот говор

 

 

Видеото е превземено од официјалниот youtube видео канал на Градоначалникот Дарко Шехтански..

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Локални актуелности - Институции