Delcevo Global online

Сподели дел од себе со светот

Кликни за преглед на слика во целосна големина
Share on Facebook

Недела 21.04.2013 -Настап бр. 1-

IMG_6844_resize.JPG Disaster_concert_6~0.JPG Spomen_dom_ASNOM_-centar_vo_Delchevo_resize.jpg IMG_0700_resize.JPG IMG_7699_resize.JPG Delcevo_13_10_2012_02.JPG IMG_9865_resize.JPG
Рангирај документ (Моментален рејтинг : 1 / 5 со 1 гласови)
Додајте го вашиот коментар подолу
Коментари на корисници класифицирани во групата "Гости" не се дозволени овде. Најави се за објава на коментар