superman pijanica

ben bat_resize

После сензационалната вест дека "убавецот" Бен Афлек ке го глуми Бетмен во наредниот Man of steel 2, недостасуваше само делчевска ракија, за супер херојот во сини хеланки да го изнесат со рачна количка од кафаната.... 

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Локални актуелности - Забава